Získajte Zadarmo Product Catalog!

Catalog

V prípade, že máte záujem o bezplatný katalóg našej firmy, prosíme vyplniť dole uvedený formulár. Prosíme vyplniť všetky polia vo formulári.

Technique

Skúsenosť nás naučila, že veľa z našich technických riešení, ktoré boli v minulosti uznávané ako moderné a inovačné, sa dnes stavajú súčasťou našej štandardnej ponuky.

Z dôvodu nepretržitého zlepšovania kvality a funkčnosti našich výrobkov sa môžu tieto odlišovať od vzorov, ktoré sú prezentované na tejto internetovej stránke.

Naše modulové systémy sú navrhované tak, aby zabezpečili multifunkčné využitie a možnosť zmien v konštrukcii tak, ako sa menia potreby našich zákazníkov.

Najvyššia kvalita výrobkov Lars Laj je zabezpečená na základe:

  1. Skúsený tím projektantov, ktorí boli školení v oblasti bezpečnostných predpisov zhodných s normami EN 1176 a EN 1177.
  2. Raz ročne kontrola a certifikácia našich výrobkov vykonávaná nemeckým systémom kontrly kvality a certifikace TÜV v oblasti dodržovania a zhodnosti s normou EN 1176.
  3. Testy a kontrola kvality vykonávaná pred odoslaním hotových výrobkov zákazníkovi.

Plastové časti, ktoré inštalujeme ako zabezpečenie stojanov a lán na šplhanie sú odolné voči zničeniu. Použitie ocelových častí zväčšuje odolnosť daných elementov voči pokusom o násilné zničenie.

Lezecké steny sú vyrobené z 18 milimetrového kompozytu odolného voči vode, ktorý je dodatkovo pokrytý silným povlakom odolným voči tažkým poveternostným podmienkam. Držadlá, resp. Kamene na lezenie a šplhanie sú vyrobené z gumy a to chráni deti pred spadnutím, alebo pošmyknutím sa.

Plechové a kovové časti sú pokryté plastom, čo zabezpečuje trvalosť a „dlhovekosť“ našich farieb. Plošné časti, ktoré využívame pri výrobe našich detských ihrísk, dokážu plniť svoju funkciu minimálne 20 rokov a takisto dlho udržujú farbu a estetický vzhľad. Tuba z PVC s priemerom 630 mm a hrúbkou stien 12 mm je velmi odolná a skoro nezničitelná.

Všetky drevené časti sú kôkladne vyprofilované a majú zaoblené hrany. Všetky skrutky a závity sú zahĺbené v dreve alebo zakryté bezpečnostnou kapslou.

Ocelové časti sú galvanizované a malované práškom, čo zabezpečuje trvalosť farby a odolnosť voči tažším poveternostným podmienkam.