Získajte Zadarmo Product Catalog!

Catalog

V prípade, že máte záujem o bezplatný katalóg našej firmy, prosíme vyplniť dole uvedený formulár. Prosíme vyplniť všetky polia vo formulári.

Projekty detských ihrísk

Lars Laj je firma s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti navhrhovania a výroby detských ihrísk pre verejné parky, zábavné centrá a zoologické záhrady. Navrhujeme a vyrábame tiež detské ihriská pre bytové družstvá a spoločnosti vlastníkov bytov a domov, ako aj pre materské a základné školy. Pri tvorbe projektu detského ihriska vždy vychádzame z potrieb a želaní zákazníka.

Playgrounds projects Pre všetky elementy a časti detských ihrísk, ktoré navrhujeme, pripravujeme aj verné 3D modely. To nám umožňuje správné a bezproblémové projektovanie, ako aj oboznámenie zákazníka s objednanými elementami.
Playgrounds projects Prvou etapou návrhu je výber a základné naplánovanie zariadenia.
Playgrounds projects Každý náš projekt je individuálny, naplánovaný podla potrieb a požiadavkov zákazníka. Ponukáme Vám aj skúsenosti a kreativitu našich návrhárov.
Playgrounds projects V priebehu projektovania detského ihriska pomáhame našim zákazníkom v rozhodovaní sa okrem iného aj pomocou už skôr zakončených projektov a pomocou príkladových projektových riešení.