Získajte Zadarmo Product Catalog!

Catalog

V prípade, že máte záujem o bezplatný katalóg našej firmy, prosíme vyplniť dole uvedený formulár. Prosíme vyplniť všetky polia vo formulári.

O firme

Naša firma bola založená v Dánsku a v súčasnosti prevádzkuje výrobnú a obchodnú činnosť na celom území Európy. Výrobky Lars Laj sú synonymom najvyššej kvality, inovatívneho projektovania a moderných certifikovaných zariadení a vybavenia detských ihrísk.

Nech sa deti hrajú - Koncepcia!

Deti milujú zábavu, sú stvorené, aby sa hrali. Našou úlohou je vytvoriť deťom bezpečné miesto na hranie a zábavu, ktoré im bude zaručovať všechstranný a harmonický vývin a taktiež im pomôže zdokonalovať ich schopnosti.

Ty si vyberieš, my to postavíme - Flexibilita

Vďaka systému modulov Vám naše ihriská ponúkajú možnosť ľubovoľného nastavenia a ukladania. Preto je možné prispôsobiť naše výrobky Vaším potrebám.

Bezpečné z každého úhľa pohľadu - Bezpečnosť

Bezpečnosť je prioritou firmy Lars Laj. Kvalita a bezpečnosť našich výrobkov je kontrolovaná a každoročne certifikovaná nemeckým systémom kotroly kvality TÜV, podľa platnej normy DIN EN 1176, ktorej slovenským ekvivalentom je norma ST EN 1176.

Starostlivo premyslené – Kvalita

Vynikajúca kvalita materiálov, ktoré používame a tiež starostlivo prevádzkovaná výroba zaručuje firme Lars Laj miesto na čele svetových výrobcov detských ihrísk. Naše výrobky nielen vyzerajú po rokoch úžasne, ale takisto dlho plnia svoju funkciu.

Lars Laj Playgrounds – Pripravte sa na skvelú zábavu!